Basit öğe kaydını göster

dc.contributor.authorDemiray, Hilmitr_TR
dc.date.accessioned2015-01-15T22:59:59Z
dc.date.available2015-01-15T22:59:59Z
dc.date.issued2003-06
dc.identifier.citationDemiray, H. (2003). A note on the travelling wave solution to perturbed burgers' equation (vol 26, pg 37, 2002). Applied Mathematical Modelling, 27(6), 489-490. doi:10.1016/S0307-904X(03)00052-0en_US
dc.identifier.issn0307-904X
dc.identifier.otherWOS:000183097000006
dc.identifier.urihttp://hdl.handle.net/11729/133
dc.identifier.urihttp://dx.doi.org/10.1016/S0307-904X(03)00052-0
dc.language.isoenen_US
dc.publisherElsevier Scienceen_US
dc.relation.isversionof10.1016/S0307-904X(03)00052-0
dc.rightsinfo:eu-repo/semantics/closedAccessen_US
dc.sourceApplied mathematical modellingen_US
dc.subjectMathematicsen_US
dc.subjectApplieden_US
dc.subjectMechanicsen_US
dc.subjectOperations research & management scienceen_US
dc.titleA note on the travelling wave solution to perturbed Burgers' equation (vol 26, pg 37, 2002)en_US
dc.typeCorrectionen_US
dc.description.versionPublisher's Versionen_US
dc.contributor.departmentIşık Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Matematik Bölümütr_TR
dc.contributor.departmentIsik University, Faculty of Arts and Sciences, Department of Mathematicsen_US
dc.contributor.authorIDTR5963
dc.identifier.volume27
dc.identifier.issue6
dc.identifier.startpage489
dc.identifier.endpage490
dc.peerreviewedYesen_US
dc.publicationstatusPublisheden_US


Bu öğenin dosyaları:

Thumbnail

Bu öğe aşağıdaki koleksiyon(lar)da görünmektedir.

Basit öğe kaydını göster