Recent Submissions

 • Işık Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü | İşletme Bölümü 

  Teker, Dilek; Yüksel, Ahmet Hakan; Teker, Suat; Şerifsoy, Anıl; Akseki, Pınar; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, İşletme Bölümü (Işık Üniversitesi, 2022-09-06)
  Işık Üniversitesi akademisyenlerimizin Lisansüstü Eğitim Enstitüsü İşletme Bölümünü tanıttığı videonun erişimi ve deşifresidir.
 • 01.08.2004 - CNNTürk, Eğitim ve Kariyer, Prof. Dr. Nafiye Kıyak 

  Balar, Bora; Güneç Kıyak, Nafiye; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Fizik Bölümü (CNN TÜRK, 2004-08-01)
  Işık Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Fizik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nafiye Güneç Kıyak'ın CNN TÜRK kanalında yayınlanan "Eğitim ve Kariyer" programına konuk olduğu ve kurum, fakülte ve belümler hakkında bilgiler verdiği ...
 • 03.08.2004 - NTV TV, Doğru Tercih, Prof. Dr. Murat Ferman 

  Atasoy, Heves; Gültekin, Sadık; Ferman, Murat; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (NTV, 2004-08-03)
  Işık Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Ferman’ın, NTV kanalında yayınlanan “Doğru Tercih” programında Heves Atasoy ve Sadık Gültekin’in sorularını cevaplandırdığı, kurum ve fakülte ...
 • 04.08.2002 - TGRT, Haber Türk, Işık Üniversitesi Tanıtım 

  Işık Üniversitesi; Erginsoy, Ceren; Yarman, Sıddık; Divriş, Aslı; Ferman, Murat; Onay, Yaşar; İdemen, Mithat; Altunbay, Seyhun; Demiray, Hilmi; Güneç Kıyak, Nafiye; Ülger, Cem; Işık Üniversitesi (HABER TÜRK - TGRT Haber, 2002-08-04)
  Haber Türk ve TGRT kanallarında yayınlanan FMV Işık Üniversitesi'nin tanıtımının yapıldığı programların videosuna erişimdir.
 • 04.08.2003 - CNNTürk, Eğitim ve Kariyer, Doç. Dr. Selahattin Kuru 

  Şen, Gülhan; Kuru, Selahattin; Işık Üniversitesi (CNN TÜRK, 2003-08-04)
  Işık Üniversitesi Akademik İşler Danışmanı Prof. Dr. Selahattin Kuru'nun CNN TÜRK kanalında yayınlanan "Eğitim ve Kariyer" programına konuk olduğu ve kurum tanıtımı yaptığı, tercih dönemi ile ilgili soruları cevaplandırdığı ...
 • IŞIK’lı Kampüslerimizde Gelecek Seni Bekliyor! 

  Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi (Işık Üniversitesi, 2022-08-21)
  Işık Üniversitesi tanıtım filmi videosuna erişimdir.
 • Işık Üniversitesi | Şile Kampüsü 

  Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi (Işık Üniversitesi, 2022-08-19)
  Işık Üniversitesi Şile Kampüsü kısa tanıtım filmi videosuna erişimdir.
 • Işık Üniversitesi Meslek Yüksekokulu | Maslak Kampüsü 

  Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, Meslek Yüksekokulu (Işık Üniversitesi, 2022-08-19)
  Işık Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Tanıtım Filmi kısa videosuna erişimdir.
 • Işık Üniversitesi | Yurtdışı Değişim Programları 

  Işık Üniversitesi; Demir, Selin; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü (Işık Üniversitesi, 2022-08-03)
  Işık Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Selin Demir'in, Erasmus+ ve Global Değişim programları ile öğrencilerimize sunduğumuz yurtdışı olanakları anlattığı videonun erişimi ve deşifresidir.
 • Turgut Özay ile “Eğitim Merkezi” - Konuk: Öğr. Gör. Yiğit Şerif Karabulut 

  Özay, Turgut; Karabulut, Yiğit Şerif; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, Meslek Yüksekokulu (Bloomberg HT, 2022-08-01)
  Işık Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğr. Gör. Yiğit Şerif Karabulut hocamızın, Bloomberg HT kanalında yayınlanan, Turgut Özay'ın sunduğu "Eğitim Merkezi" programına konuk olduğu ve MYO’da hangi programlara öğrenci ...
 • Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | Prof. Dr. Ö. Osman Demirbaş 

  Demirbaş, Osman; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi (Işık Üniversitesi, 2022-08-02)
  Işık Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Demirbaş hocamızın, IŞIK'lı akademik eğitim modeli ile değişen Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi'ni anlattığı videonun erişimi ve deşifresidir.
 • Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | Endüstriyel Tasarım 

  Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi (Işık Üniversitesi, 2022-07-31)
  Işık Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Endüstriyel Tasarım Bölümü kısa tanıtım filmi videosuna erişimdir.
 • Fox TV "Çalar Saat" - Konuk: Rektör Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman 

  Gözeger, Ezgi; Kahraman, Hasan Bülent; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi Rektörlüğü (Fox TV, 2022-07-29)
  Işık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman'ın Fox TV de yayınlanan, Ezgi Gözeger'in sunduğu "Çalar Saat" programına konuk olduğu ve Türkiye’de üniversite eğitimi üzerine önemli açıklamalarda bulunduğu, ...
 • Işık Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Tanıtım Filmi 2022 

  Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi (Işık Üniversitesi, 2022-07-29)
  Işık Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nun 2022 yılına ait tanıtım filminin video erişimidir.
 • Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi | Prof. Dr. Onur Kaya 

  Kaya, Onur; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi (Işık Üniversitesi, 2022-07-31)
  Işık Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Onur Kaya hocamızın, IŞIK'lı akademik eğitim modeli ile değişen Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi'ni anlattığı videonun erişimi ve deşifresidir.
 • Sait Gürsoy ile "Başarıya Doğru" - Konuk: STMF Dekanı Prof. Dr. Osman Demirbaş 

  Gürsoy, Sait; Demirbaş, Osman; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi (Bloomberg HT, 2022-07-29)
  Işık Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Demirbaş'ın, Sait Gürsoy’un sunduğu Bloomberg HT kanalında yayınlanan "Başarıya Doğru" programına konuk olduğu ve “IŞIK’lı Akademik Eğitim ...
 • Sait Gürsoy ile "Başarıya Doğru" - Konuk: MDBF Dekanı Prof. Dr. Onur Kaya 

  Gürsoy, Sait; Kaya, Onur; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi (Bloomberg HT, 2022-07-28)
  Işık Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Onur Kaya'nın, Sait Gürsoy’un sunduğu Bloomberg HT kanalında yayınlanan "Başarıya Doğru" programına konuk olduğu ve hızla değişen ve dijitalleşen ...
 • Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi | Görsel İletişim Tasarımı 

  Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Görsel İletişim Tasarımı Bölümü (Işık Üniversitesi, 2022-07-26)
  Işık Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Görsel İletişim Tasarımı Bölümü kısa tanıtım filmi videosuna erişimdir.
 • GELECEK IŞIK'TA SENİ BEKLİYOR! 

  Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi (Işık Üniversitesi, 2022-07-26)
  Işık Üniversitesi kısa tanıtım filmi videosuna erişimdir.
 • Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi 

  Demirbaş, Ö. Osman; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi (Işık Üniversitesi, 2022-07-26)
  Işık Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ö. Osman Demirbaş'ın tercih dönemi için fakülte tanıtımı yaptığı videonun erişimidir.

View more