Now showing items 1-8 of 8

  • Akademisyenimiz Prof. Dr. Dilek Teker, Bloomberg HT'de! 

   Teker, Dilek; Özköseoğlu, Gözde; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü (Bloomberg HT, 2020-07-29)
   Işık Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğr. Üyemiz Prof. Dr. Dilek Teker’in Bloomberg HT'de, döviz ve kur hareketliliklerini değerlendirdiği “Kapanışa Doğru” programına konuk olduğu videonun ...
  • Cumhuriyetin sosyal ve ekonomik tarihi | Hasan Bülent Kahraman | Ali Değermenci 

   Kahraman, Hasan Bülent; Değermenci, Ali; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi Rektörlüğü (Ekotürk TV, 2020-10-30)
   Ali Değermenci'nin sunduğu ve Işık Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman’ın konuk olduğu “Yeni Dünya Düzeni” programının video erişimi ve deşifresidir.
  • Işık Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Serhat Koloğlugil BloombergHT TV'de! 

   Koloğlugil, Serhat; Sezen, Açıl; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü (Bloomberg HT, 2021-02-18)
   Işık Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Serhat Koloğlugil’in, BloombergHT Tv’de Açıl Sezen’in sunduğu ve canlı yayınlanan Finans Merkezi programına konuk olarak katıldığı ve TÜİK’in açıkladığı genç ...
  • İİBF İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Dilek Teker Bloomberg HT Tv Kripto Para Programına Konuk Oldu 

   Teker, Dilek; Güzem Yılmaz, Ertem; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü (Bloomberg HT, 2021-06-25)
   İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Dilek Teker'in Bloomberg HT' de yayınlanan Kripto Para Programına konuk olduğu videonun erişimidir.
  • Koronavirüs Sonrası Yeni Dünya Düzeni 

   Kahraman, Hasan Bülent; Değermenci, Ali; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi Rektörlüğü (Ekotürk TV, 2020-04-17)
   Ali Değermenci'nin sunduğu ve Işık Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman’ın konuk olduğu “Yeni Dünya Düzeni” programında "Koronavirüs sonrası yeni dünya düzenini" anlattı videonun erişimidir.
  • Küresel Gelişmeler Piyasaları Ne Yönde Etkiledi? | Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman,Ömer Fırat Gencal 

   Değermenci, Ali; Kahraman, Hasan Bülent; Gencal, Ömer Fırat; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi Rektörlüğü (Ekotürk TV, 2020-01-14)
   Ali Değermenci'nin sunduğu, Işık Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman’ın ve Finans Uzmanı Ömer Fırat Gencal’ın konuk olduğu “Yeni Dünya Düzeni” programının video erişimi ve deşifresidir.
  • Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman ile Soyut Şeyler Ekonomisi, A. Selim Tuncer [Ekotürk, 21.11.2020] 

   Kahraman, Hasan Bülent; Tuncer, A. Selim; Işık Üniversitesi; Işık Üniversitesi Rektörlüğü; Işık Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Görsel Sanatlar Bölümü (Ekotürk TV, 2020-11-24)
   A. Selim Tuncer‘in sunduğu ve Işık Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Bülent Kahraman'ın konuk olduğu “Soyut Şeyler Ekonomisi’nin” 68. Bölümünün video erişimi ve deşifresidir.
  • Üniversitemizin İşletme Bölümü Öğr. Gör. Prof. Dr. Dilek Teker Korona'nın Ekonomiye Etkisini Anlattı 

   Talu, Oylum; Teker, Dilek; Yazgan, Ege; Işık Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü (Habertürk TV, 2020-03-30)
   Haber Türk TV de yayınlanan "Burası Haftasonu" programının konuğu olan Işık Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü hocalarımızdan Dilek Teker'in ’ Koronavirüs'ün ekonomiye etkisini anlattığı yayının ...